Sípmester fesztívál: Sorsolás

2017-12-13 20:37:38
Megye:
Játékvezetők:


A 13. Sípmester Fesztívál részletes sorsolása is elérhető weboldalunkon:

 

A B C D          
Vas Jász-Nagykun-Szolnok Heves Bács  
BLASZ Baranya Fejér Somogy  
Szabolcs-Szatmár-Bereg Békés Hajdú-Bihar Győr-Moson-Sopron  
Pest Zala Csongrád Borsod-Abaúj-Zemplén  
Komárom Veszprém Tolna Nógrád  
   
Lauber Dezső Sportcsarnok  
       
Idő Csoport Hazai Vendég  
8:20 A Vas BLASZ  
8:45 A Szabolcs-Szatmár-Bereg Pest  
9:10 B Jász-Nagykun-Szolnok Baranya  
9:35 A Vas Komárom  
10:00 B Békés Zala  
10:25 B Jász-Nagykun-Szolnok Veszprém  
10:50 B Baranya Zala  
11:15 A BLASZ Pest  
11:40 A Szabolcs-Szatmár-Bereg Komárom  
12:05 A Vas Pest  
12:30 A BLASZ Szabolcs-Szatmár-Bereg  
12:55 B Békés Veszprém  
13:20 B Jász-Nagykun-Szolnok Zala  
13:45 B Baranya Veszprém  
14:10 B Jász-Nagykun-Szolnok Békés  
14:35 B Zala Veszprém  
15:00 B Baranya Békés  
15:25 A Pest Komárom  
15:50 A Vas Szabolcs-Szatmár-Bereg  
16:15 A BLASZ Komárom  
 
 
Gandhi Sportcsarnok  
       
Idő Csoport Hazai Vendég  
8:20 C Heves Fejér  
8:45 C Hajdú-Bihar Csongrád  
9:10 D Bács Somogy  
9:35 C Heves Tolna  
10:00 D Győr-Moson-Sopron Borsod-Abaúj-Zemplén  
10:25 D Bács Nógrád  
10:50 D Somogy Borsod-Abaúj-Zemplén  
11:15 C Fejér Csongrád  
11:40 C Hajdú-Bihar Tolna  
12:05 C Heves Csongrád  
12:30 C Fejér Hajdú-Bihar  
12:55 D Győr-Moson-Sopron Nógrád  
13:20 D Bács Borsod-Abaúj-Zemplén  
13:45 D Somogy Nógrád  
14:10 D Bács Győr-Moson-Sopron  
14:35 D Borsod-Abaúj-Zemplén Nógrád  
15:00 D Somogy Győr-Moson-Sopron  
15:25 C Csongrád Tolna  
15:50 C Heves Hajdú-Bihar  
16:15 C Fejér Tolna  
 
 
Január 7. vasárnap  
Ghandi Gimnázium sportcsarnok  
Idő Mérkőzésszám Mérkőzés Csapat1 Csapat2  
8:00 45. 17-20. helyért A5 C5  
8:25 46. 17-20. helyért B5 D5  
8:50 47. 13-16. helyért A4 C4  
9:15 48. 13-16. helyért B4 D4  
9:40 49. 9-12. helyért A3 C3  
10:05 50. 9-12. helyért B3 D3  
10:30 55. 19. helyért (45-46 vesztes)      
10:55 56. 17. helyért (45-46 győztes)      
11:20 57. 15. helyért (47-48 vesztes)      
11:45 58. 13. helyért (47-48 győztes)      
12:10 59. 11. helyért (49-50 vesztes)      
12:35 60. 9. helyért (49-50 győztes)      
 
Lauber Dezső Sportcsarnok  
Idő Mérkőzésszám Mérkőzés Csapat1 Csapat2  
8:00 41. 1. negyeddöntő      
8:25 42. 2. negyeddöntő      
8:50 43. 3. negyeddöntő      
9:15 44. 4. negyeddöntő      
9:40 1. Betétmeccs      
10:20 2. Betétmeccs      
10:50 51. 5-8. helyért (41-42 vesztes)      
11:15 52. 5-8. helyért (43-44 vesztes)      
11:45 3. Betétmeccs (1-2 vesztes)      
12:25 4. Betétmeccs (1-2 győztes)      
13:00 53. 1. elődöntő (41-42 győztes)      
13:25 54. 2. elődöntő (43-44 győztes)      
13:50 61. 7. helyért (51-52 vesztes)      
14:15 62. 5. helyért (51-52 győztes)      
14:40 63. 3. helyért (53-54 vesztes)      
15:10 64. DÖNTŐ (53-54 győztes)