14. Sípmester Fesztívál - Miskolc (2019.01.05-06)Válassz:


Dátum Kör Helyszín Hazai Vendég Eredmény
Dátum Kör Helyszín Hazai Vendég Eredmény
2019-01-05 16:15:00csoportkör D-csoportHermannCsongrádSzabolcs-Szatmár-Bereg
2 - 1
2019-01-05 16:15:00csoportkör B-csoportEgyetemBaranyaZala
3 - 1
2019-01-05 15:50:00csoportkör C-csoportHermannKomárom-EsztergomTolna
2 - 7
2019-01-05 15:50:00csoportkör A-csoportEgyetemHevesHajdú-Bihar
0 - 4
2019-01-05 15:25:00csoportkör B-csoportEgyetemVeszprémJász-Nagykun-Szolnok
2 - 2
2019-01-05 15:25:00csoportkör D-csoportHermannPestSomogy
8 - 0
2019-01-05 15:00:00csoportkör A-csoportEgyetemBékésHeves
2 - 6
2019-01-05 15:00:00csoportkör C-csoportHermannBudapestKomárom-Esztergom
2 - 0
2019-01-05 14:35:00csoportkör D-csoportHermannSomogySzabolcs-Szatmár-Bereg
1 - 3
2019-01-05 14:35:00csoportkör B-csoportEgyetemJász-Nagykun-SzolnokZala
3 - 4
2019-01-05 14:10:00csoportkör C-csoportHermannNógrádTolna
3 - 2
2019-01-05 14:10:00csoportkör A-csoportEgyetemGyőr-Moson-SopronHajdú-Bihar
3 - 3
2019-01-05 13:45:00csoportkör D-csoportHermannPestFejér
1 - 3
2019-01-05 13:45:00csoportkör B-csoportEgyetemVeszprémBács-Kiskun
2 - 3
2019-01-05 13:20:00csoportkör D-csoportHermannSomogyCsongrád
2 - 2
2019-01-05 13:20:00csoportkör B-csoportEgyetemJász-Nagykun-SzolnokBaranya
2 - 5
2019-01-05 12:55:00csoportkör D-csoportHermannSzabolcs-Szatmár-BeregFejér
3 - 5
2019-01-05 12:50:00csoportkör B-csoportEgyetemZalaBács-Kiskun
2 - 3
2019-01-05 12:30:00csoportkör A-csoportEgyetemBékésBorsod-Abaúj-Zemplén
3 - 4
2019-01-05 12:30:00csoportkör C-csoportHermannBudapestVas
3 - 2
2019-01-05 12:05:00csoportkör A-csoportEgyetemHevesGyőr-Moson-Sopron
3 - 6
2019-01-05 12:05:00csoportkör C-csoportHermannKomárom-EsztergomNógrád
1 - 1
2019-01-05 11:40:00csoportkör C-csoportHermannTolnaVas
2 - 4
2019-01-05 11:15:00csoportkör B-csoportEgyetemBács-KiskunJász-Nagykun-Szolnok
2 - 2
2019-01-05 11:15:00csoportkör D-csoportHermannFejérSomogy
6 - 2
2019-01-05 10:50:00csoportkör D-csoportHermannCsongrádPest
4 - 6
2019-01-05 10:50:00csoportkör B-csoportEgyetemBaranyaVeszprém
4 - 3
2019-01-05 10:40:00csoportkör A-csoportEgyetemHajdú-BiharBorsod-Abaúj-Zemplén
3 - 2
2019-01-05 10:25:00csoportkör A-csoportEgyetemGyőr-Moson-SopronBékés
3 - 2
2019-01-05 10:25:00csoportkör C-csoportHermannNógrádBudapest
4 - 7
2019-01-05 10:00:00csoportkör A-csoportEgyetemBorsod-Abaúj-ZemplénHeves
4 - 2
2019-01-05 10:00:00csoportkör C-csoportHermannVasKomárom-Esztergom
2 - 0
2019-01-05 09:35:00csoportkör D-csoportHermannSzabolcs-Szatmár-BeregPest
2 - 2
2019-01-05 09:35:00csoportkör B-csoportEgyetemZalaVeszprém
5 - 2
2019-01-05 09:10:00csoportkör B-csoportEgyetemBács-KiskunBaranya
3 - 2
2019-01-05 09:10:00csoportkör D-csoportHermannFejérCsongrád
4 - 1
2019-01-05 08:45:00csoportkör C-csoportHermannTolnaBudapest
3 - 2
2019-01-05 08:45:00csoportkör A-csoportEgyetemHajdú-BiharBékés
1 - 1
2019-01-05 08:20:00csoportkör A-csoportEgyetemBorsod-Abaúj-ZemplénGyőr-Moson-Sopron
1 - 1
2019-01-05 08:20:00csoportkör C-csoportHermannVasNógrád
6 - 1